Logo
Topimgtitle2_ru
en ro ru

Відгуки про курс "Заповіт"

Автор: Lubov Luchko
2015-04-08 19:32:21 UTC

Вчора в сестринській групі закінчили заняття по курсу "Заповіт". Ми побачили суть заповіту, серйозність заповітних відносин, зв"язок між Авраамовим, Старим і Новим Заповітами, потребу в Новому Заповіті, обітниці  Заповіту та виконання обітниць, а також як практично жити дитині Нового Заповіту. Ось відгуки деяких сестер про цінність цього курсу та про цінність занять в малих групах:

 -Курс "Завет" для мене дуже важливий, благословенний і відповідальний. Дякую Богу за те, що я насіння Авраама, що я Христова і маю вічний спадок в небі з Христом. Я захищена Богом в Іісусі Христі через Новий Заповіт. Моє завдання- жити по Духу вірою, перебуваючи в свободі.

 -Курс "Заповіт" показав, наскільки це важливо в житті жити в заповіті з Христом. Це великий привілей, насолода і чудове майбутнє. Коли б не Новий Заповіт, то ми, бувши поганським народом, не мали б ніякої надії. Але Іісус Своєю Кров"ю викупив нас і зробив нас Своїм народом, синами Авраама, дітьми вільної, нащадками чудових обітниць, даних Аврааму. Ми отримали силу в Дусі Святому жити переможним християнським життям, яке хоче бачити в нас Господь.

 -Дякую Богу за цей курс! Мене ці уроки зростили у вірі! Я більше зрозуміла суть заповітних відносин. Я дякую Богу, що живу в час Нового Заповіту. Я розумію, яка відповідальність лежить на нас за виконання заповітних відносин- жити по духу, вмертвляючи свої тілесні вчинки. Після цього курсу я можу впевнено свідчити про те, як пов"язані заповіти в Біблії і який чудовий план спасіння передбачив Господь для нас у Новому Заповіті.

 -Дякую Богу за вивчення курсу "Заповіт". Я отримала підбадьорення, що перебуваючи в заповіті з Богом, ми маємо впевненість про благословіння наших дітей і нащадків. Як важливо довіритись Богу, бути в Його руці і мати впевненість, що Він буде благословляти нас. Коли ми в заповіті з Ним,- Він наша сила, а ми Його спадкоємці.

 -Курс "Завет" для мене має важливе значення. Я дізналася для себе багато нового. Дуже важливо для мене те, що я є в заповіті з Господом. Найважливіше, що Господь зняв те старе покривало, яке колись було в мене на серці, знайшов мене і відкрив моє серце, поселившись в ньому Духом Святим, за що я дуже вдячна Йому.Я дізналася, що віддача своєї крові при заключенні заповіту означає віддача життя за партнера по заповіту. Христос віддав Своє життя за нас, визволивши нас з рабства гріха і ми вже не раби, а сини Його, сини вільної, Його співспадкоємці. Я рада.

 -Вивчаючи цей курс, я переконалася, що люди за часів Старого Заповіту були дійсно рабами Закону, бо Закон не могла виконати жодна людина. Новий Заповіт звільняє від Закону, бо увесь Закон виконав наш Спаситель Іісус Христос, звільнивши нас від букви Закону. Ми спасенні по благодаті через віру, і в цьому заслуга Іісуса Христа. Слава, слава Йому за це. Я щаслива, що Його Кров"ю я спасенна, і тепер дитина Небесного Отця.

 -Ми в заповіті з нашим Господом. Він віддав Своє життя за моє спасіння, обіцяв допомогу, підтримку і благословіння, і Він вірний Своїй обітниці. А чи вірна я? Пролита Кров Христа, віддане Його життя- це моє життя, моє спасіння. Новий Заповіт- це життя по Духу в вірі, ходження в любові. Це буде видно по зміні характеру і по поведінці.

 -Для мене дуже цінно навчатись в групці, вивчаючи Слово Боже. Господь вчить мене розважати, заглиблюватись, перевіряти своє життя на практиці. Радістю є те, що Господь зі мною в заповіті, в мене є гарантія єдності у відносинах з моїм Господом. Дай, Господи, сил мені бути вірною Тобі і слухняною.

Назад

Регистрация на сайте

Для того, чтобы зарегистрироваться на сайте вам необходимо стать студентом нашего института. Для этого выберите ближайший институт в котором вы желаете обучаться и зарегистрируйтесь для прохождения сессии. В этом вам поможет обучающее видео "Регистрация нового пользователя". Остальные сведения относительно регистрации и обучении в институте вы сможете получить у преподавателя на сессии.
Более подробную информацию о нашей организации и об институте  вы можете получить прочитав раздел "О нас".Видео уроки

_2018-10-19_23
2-е Петра, введение
2018-10-19 19:48:19 UTC
_1
Презентация курс Откровение, часть 1
2015-08-12 07:19:57 UTC

Комментарий: 1
Img_1878
Презентация курса по 2е Тимофею
2015-08-12 07:15:28 UTC

Комментарий: 1
Bisi_fundal_transparent
Презентация БСИ
2015-08-12 07:11:04 UTC

Комментарий: 1
Vasile_studiu2
2 Ioan: Autorul și Destinatarii - Vasile Filat
2012-01-08 21:58:20 UTC

Комментарий: 1
_to_save_a_life_2009_080088_18-17-52_
Спасти жизнь / To Save a Life (2009)
2011-05-17 14:18:17 UTC

Комментарий: 3
_2010-12-18_16
Если вы забыли пароль
2010-12-18 14:09:07 UTC

Комментарий: 1

© 2020 Евразийские институты изучения Библии " Служение Наставлением "
Разработка сайта: febian.it